Promocja Przecena

HECHT 5602 KOSIARKA AUTOMATYCZNA AKUMULATOROWA ROBOT KOSZĄCY DO TRAWY do 1200m2

 • Hecht 5602 to automatyczna kosiarka, która samodzielnie pielęgnuje trawnik. Nowoczesny system nawigacji kieruje kosiarką w wyznaczonym obszarze.
 • HECHT 5602 KOSIARKA AUTOMATYCZNA AKUMULATOROWA ROBOT KOSZĄCY DO TRAWY do 1200m2
 • HECHT 5602 KOSIARKA AUTOMATYCZNA AKUMULATOROWA ROBOT KOSZĄCY DO TRAWY do 1200m2
 • HECHT 5602 KOSIARKA AUTOMATYCZNA AKUMULATOROWA ROBOT KOSZĄCY DO TRAWY do 1200m2
 • HECHT 5602 KOSIARKA AUTOMATYCZNA AKUMULATOROWA ROBOT KOSZĄCY DO TRAWY do 1200m2
 • HECHT 5602 KOSIARKA AUTOMATYCZNA AKUMULATOROWA ROBOT KOSZĄCY DO TRAWY do 1200m2
 • HECHT 5602 KOSIARKA AUTOMATYCZNA AKUMULATOROWA ROBOT KOSZĄCY DO TRAWY do 1200m2
 • HECHT 5602 KOSIARKA AUTOMATYCZNA AKUMULATOROWA ROBOT KOSZĄCY DO TRAWY do 1200m2
 • HECHT 5602 KOSIARKA AUTOMATYCZNA AKUMULATOROWA ROBOT KOSZĄCY DO TRAWY do 1200m2
Producent: HECHT CZECHY
Kod produktu: HECHT 5602 KOSIARKA AUTOMATYCZNA AKUMULATOROW
3 669,00 zł
3 669,00 zł
3 329,00 zł
/ szt. Oszczędzasz 9% (340,00 zł).
2 706,50 zł / netto
Dodaj do obserwowanych

dostępny w naszych sklepach

Ten produkt możesz kupić w jednym z naszych sklepów. Sprawdź, w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Średnia 4,7 na Opineo zobacz
Darmowe zwroty
Autoryzowany dystrybutor internetowy, zobacz
Gwarancja rzetelności i terminowości

Kosiarka Automatyczna Akumulatorowa HECHT 5602

Hecht 5602 to automatyczna kosiarka, która samodzielnie pielęgnuje trawnik. Nowoczesny system nawigacji kieruje kosiarką w wyznaczonym obszarze. Centralna regulacja wysokości  w zakresie 20 - 60 mm. pozwoli na wybór idealnej wysokości skoszonego trawnika. Robot do koszenia firmy Hecht 5602 to idealny wybór dla właścicieli trawników do 1200 m2. Korpus wykonany jest z mocnego materiału. Duże szerokie koła zapewniają swobodne poruszanie w każdym terenie zachowując dużą wydajność pracy. Zestaw zawiera podstawę ładującą, przewód instalacyjny oraz szpilki mocujące do wyznaczania obszaru w zestawie. Niska waga i kompaktowe wymiary ułatwiają przenoszenie urządzenia.

- OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER HECHT -STEROWANIE ZA POMOCĄ APLIKACJI BLUETOOTH !

Jeśli chcesz mieć idealnie wyglądający trawnik, oznacza to również regularne koszenie. Męczącą i powtarzalna praca. Kosiarka zautomatyzowana HECHT 5602 może zrobić to za Ciebie, oszczędzając Ci kilka godzin pracy w tygodniu. Po prostu skonfiguruj ją zgodnie z instrukcjami, umieść stację ładującą i określ zasięg, w którym ma pracować. Sama instalacja nie zajmuje więcej czasu niż koszenie trawnika za pomocą tradycyjnej kosiarki. Gdy tylko system kosiarki wykryje, że moc akumulatora spadła, kosiarka automatycznie powraca do stacji ładującej. Kontynuuje pracę po doładowaniu. Wyposażona w czujnik deszczu, który zapewni powrót kosiarki do stacji, jeśli pada deszcz. Ponieważ kosiarka może kosić praktycznie codziennie trawnik to nie powstają żadne odpady. Małe kawałki łodygi, które kosiarka odcina działają jak ściółka i służą jako nawóz.

Kosiarka jest chroniona kodem PIN przed kradzieżą. Kosiarka nie może zostać uruchomiona bez jego wiedzy. Kosiarka wyposażona jest w ukryty pod kosiarką potrójny nóż. Dlatego maszyna jest wyposażona w czujniki, które zapewnia, że ostrza zatrzymają się natychmiast po podniesieniu kosiarki. W innych nieprzewidzianych sytuacjach kosiarka na górnej pokrywie jest wyposażona w duży przycisk, aby ją zatrzymać w dowolnym momencie. Cykl ładowania trwa 140 minut, po czym kosiarka może pracować przez około 70 minut. Wysokość cięcia można regulować w zakresie od 20 do 60 mm. Kosiarka poradzi sobie z nachyleniem do 45%, co odpowiada 25 °.

Maksymalna zalecana powierzchnia cięcia wynosi 1200 m2. Kosiarka porusza się w zaprogramowanych odstępach czasu, które użytkownik może ustawić tak, aby kosiarka nie przeszkadzała w ogrodzie. W zestawie kosiarki znajduje się podstawka ładująca, źródło ładowania, bateria, kabel 200 m do wyznaczania obszaru cięcia i kołki zabezpieczające do mocowania podstawy.

Charakterystyka produktu:

 • Czujnik deszczu - kosiarka automatycznie wyłącza koszenie, jeśli pada deszcz
 • Automatyczne ładowanie - Jeśli kosiarka wykryje niski poziom naładowania baterii, automatycznie powraca do stacji ładującej
 • Zabezpieczenie przed kradzieżą PIN - nikt nie uruchamia kosiarki bez znajomości kodu PIN. W ten sposób kosiarka nie nadaje się dla złodziei, a tym samym zmniejsza ryzyko kradzieży.
 • Absolutnie bezpieczny - noże są całkowicie pod osłoną, zatrzymują się natychmiast, jeśli kosiarka jest podniesiona
 • Duży przycisk szybkiego zatrzymania
 • Korpus wykonany z mocnego materiału
 • Duże szerokie koła zapewniają swobodne poruszanie w każdym terenie zachowując dużą wydajność pracy
 • Podstawa ładująca, przewód instalacyjny oraz szpilki mocujące do wyznaczania obszaru w zestawie
 • Niska waga i kompaktowe wymiary ułatwiają przenoszenie urządzenia

Zalety:

 • Czujnik deszczu - kosiarka automatycznie wstrzymuje koszenie w przypadku deszczu
 • Ładowanie automatyczne - jeśli kosiarka wykryje niski poziom naładowania akumulatora, automatycznie wróci do stacji ładującej
 • Zabezpieczenie przed kradzieżą PIN - po kradzieży nikt nie uruchomi kosiarki bez znajomości PIN-u. Kosiarka jest więc bezużyteczna dla złodziei, co zmniejsza ryzyko kradzieży.
 • Całkowicie bezpieczny - noże są całkowicie pod osłoną, zatrzymują się natychmiast, gdy kosiarka zostanie podniesiona lub przewrócona
 • Duży przycisk natychmiastowego zatrzymania
 • Przewód instalacyjny, oraz szpilki mocujące do wyznaczania obszaru koszenia w cenie

Dane techniczne:

 • Silnik : accu Li-Ion DC 28 V
 • Bateria 3 Ah
 • Zalecana powierzchnia 1200m2
 • Szerokość cięcia: 18 cm
 • Max. nachylenie 20°
 • Centralna regulacja wysokości: Tak
 • Podstawa ładująca w zestawie
 • Regulacja wysokości: 20-60 mm
 • Czas ładowania 140min
 • Średni czas koszenia: 70min
 • Bluetooth aplikacja

Gwarancja Rozszerzona Na 24 Miesiące
EWIMAX OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER HECHT

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS ?

Oficjalny sklep HECHT

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki HECHT 

Gwarancja

Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta

Realizacja zamówień

Zamówienia realizujemy z pełną starannością, niezależnie od ilości przedmiotów zakupionych na naszych aukcjach płacisz tylko za jedną przesyłkę

14 dni na zwrot

Konsument posiada prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny

Narzędzia czeskiej marki HECHT wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz rozbudowana sieć serwisów zapewniająca naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne.

Gwarancja na produkty HECHT

Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają 24 miesięczną gwarancję konsumencką producenta. Do każdego sprzedawanego urządzenia dodawany jest paragon fiskalny lub faktura VAT co jest podstawą do rozpatrzenia reklamacji.

Firma HECHT zapewnia najlepszy system gwarancyjny

Ponad to Firma HECHT zapewnia najbardziej rozbudowaną sieć autoryzowanych serwisów w całym kraju.

Infolinia serwisowa - doświadczony serwisant udzieli porady nt. konserwacji, drobnych napraw i użytkowania.

Narzędzia czeskiej marki HECHT wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz rozbudowana sieć serwisów zapewniająca naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne.
Dodatkowe informacje
Gwarancja udzielana jest na okres:
- 24 miesięcy od daty sprzedaży - zakup konsumencki (paragon)  
- 6 miesięcy od daty sprzedaży - zakup komercyjny (faktura)  
- 90 dni na Silniki Briggs&Stratton: w przypadku zakupu urządzeń z silnikiem  Briggs&Stratton gwarancja na silnik wynosi 90 dni od daty sprzedaży  -  zakup komercyjny (faktura)  
PRODUKT POCHODZI Z OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI NA RYNEK POLSKI !

HECHT - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy. 

Warunki gwarancji


1. Okres gwarancyjny nowych produktów zakupionych na użytek konsumencki, nieprofesjonalny i niekomercyjny wynosi 24 miesiące od daty sprzedaży.

2. Na sprzęt nabywany i użytkowany w celu związanym z działalnością (zarobkową) zawodową lub gospodarczą, inaczej zakup komercyjny, udziela się gwarancji na okres 6 miesięcy.

Zakup konsumencki w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U.02.141.1176) jest to zakup dokonany przez osobę fizyczną, która nabywa tę rzecz w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zakup dokonany przez podmiot gospodarczy lub osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą uważa się za zakup komercyjny.

3. Gwarantem na silniki Briggs & Stratton jest ich producent. Na sprzęt zakupiony na działalność gospodarczą lub zawodową udziela 3 miesięcznej gwarancji, w pozostałych przypadkach gwarancja jest udzielana na okres 2 lat.

4. Gwarancja zapewnia użytkownikowi bezpłatne usunięcie usterek zaistniałych w czasie eksploatacji sprzętu w okresie gwarancyjnym, wynikających z błędów konstrukcyjnych, ukrytych wad materiałowych, błędów wykonania lub montażu fabrycznego.

5. Prawo oceny zgłoszonego uszkodzenia mają tylko autoryzowane punkty serwisowe. Ocena odbywa się według zasad ustalonych przez producenta, jednakowych dla wszystkich użytkowników na całym świecie.

6. W przypadku uszkodzenia, użytkownik zobowiązany jest do dostarczenia kompletnego sprzętu wraz z dokumentem zakupu do autoryzowanego punktu serwisowego lub serwisu centralnego który znajduję się na stronie hechtpolska w Dziele Obsługi Reklamacji

7. Pod rygorem utraty gwarancji, niedopuszczalne jest dostarczenie do naprawy zdemontowanych elementów lub części sprzętu.

8. Użytkownik traci prawo do gwarancji w przypadku: stosowania sprzętu niezgodnie z przeznaczeniem, uszkodzeń powstałych na skutek niewłaściwej obsługi, uszkodzeń mechanicznych sprzętu i wynikających z tego konsekwencji, używania nieoryginalnych części zamiennych i niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych, dokonywania we własnym zakresie napraw, wymiany podzespołów, dokonywania zmian konstrukcyjnych lub stwierdzenie przez autoryzowany serwis ingerencji wewnątrz sprzętu przez osoby nieuprawnione, niewłaściwego przechowywania.

9. Gwarancji nie podlegają elementy uszkodzone wskutek niewłaściwej eksploatacji lub powstałe wskutek uszkodzeń mechanicznych, takie jak: noże, piasty, koła jezdne, łańcuchy tnące, prowadnice, paski klinowe, linki rozruchowe, koła linowe, bębny sprzęgła, głowice tnące, świece zapłonowe i inne elementy robocze.

10. Naprawie gwarancyjnej nie podlegają powstałe z przyczyn leżących po stronie użytkownika: zagięcia lub pęknięcia wału korbowego powstałe w wyniku uderzenia i związane z tym konsekwencje, zerwania klina koła magnesowego, zatarcia silnika, uszkodzenia mechaniczne, uszkodzenia powstałe na skutek stosowania niesprawnych przewodów połączeniowych, zwłaszcza o niewłaściwym przekroju powodujące wytopienie styków włącznika elektrycznego.

11. W zakres gwarancji nie wchodzą takie czynności jak: montaż, konserwacja, obsługa okresowa, regulacja i czyszczenie oraz przeglądy.

12. Postępowanie gwarancyjne rozpoczyna się z chwilą dostarczenia urządzenia do autoryzowanego serwisu naprawiającego sprzęt, nie do punktu przyjęć. Wykonawca naprawy zobowiązany jest do udzielenia informacji odnośnie roszczeń gwarancyjnych w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania sprzętu. Wykonanie naprawy nastąpi w możliwie najkrótszym terminie (uzależnione jest to od dostaw części zamiennych, spoza terenu Polski).

13. Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa kupującego do domagania się zwrotu utraconych zysków oraz poniesionych kosztów w związku z czasem naprawy sprzętu.

14. Punkt serwisowy może odmówić przyjęcia do naprawy sprzętu brudnego lub oczyścić go na koszt reklamującego.

15. Wybór sposobu usunięcia wady należy do gwaranta, który może naprawić rzecz poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonej części lub wymianę towaru. Niezależnie od sposobu usunięcia wady, gwarancja trwa dalej, przedłużona o czas usunięcia wady przez gwaranta.

16. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

 

REKLAMACJA PRODUKTU

1. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym.
W przypadku wystąpienia wady zakupionego u Sprzedawcy towaru Klient ma prawo do reklamacji w oparciu o przepisy dotyczące rękojmi w kodeksie cywilnym.

2. Reklamację należy zgłosić wypełniając formularz reklamacyjny, który znajduję się na stronie hechtpolska w Dziele obsługi reklamacji oraz odesłanie produktu na adres serwisu centralnego. Reklamację można również zgłosić w jednym z naszych serwisów lub sklepów detalicznych.

adres: HECHT POLSKA Sp. z o.o.
            ul. Mickiewicza 54
            66-450 Bogdaniec
adres poczty elektronicznej: serwis@hechtpolska.pl
numer telefonu: 48/957117140 wew.3

3. Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji:


(1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady;
(2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży;
(3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

4. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia fizycznego przyjęcia urządzenia na serwisie. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

5. W przypadku, gdy do ustosunkowania się przez Sprzedawcę do reklamacji Klienta lub do wykonania uprawnień Klienta wynikających z rękojmi niezbędne będzie dostarczenie Produktu do Sprzedawcy, Klient zostanie poproszony przez Sprzedawcę o dostarczenie Produktu na wskazany adres.

6. Prośba o dostarczenie Produktu, o której mowa w pkt. 5 Regulaminu nie ma wpływu na bieg terminu na ustosunkowanie się Sprzedawcy do reklamacji Klienta, o którym mowa w pkt. 5 Regulaminu oraz nie narusza prawa Klienta żądania od Sprzedawcy demontażu wadliwego Produktu i ponownego zamontowania Produktu po dokonaniu wymiany na wolny od wad lub usunięciu wady, o którym mowa w art. 561[1] Kodeksu cywilnego.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Zaufane Opinie IdoSell
4.30 / 5.00 570 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-06-24
Wszysto w jak najlepszym porządku.
2020-06-26
Sprawnie

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel